Strona początkowa
Kontakt
 Euro Plus 2 Wałbrzych
 Euro Plus 2 Wałbrzych - Okna dachowe

Okna DACHOWE - Wprowadzenie


EURO PLUS 2 - Okna dachowe


Okna montowane w połaci dachowej to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w nowoczesnym budownictwie. Okna dachowe doświetlają wnętrze, zapewniają widok na zewnątrz oraz umożliwiają przewietrzenie poddasza. W zależności od rodzaju poddasza i wymagań klienta do każdego pomieszczenia na poddaszu można dobrać odpowiedni typ okna dachowego. Ich uniwersalność, łatwość w montażu spowodowały, że są one powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym.


EURO PLUS 2 - Okna dachowe


Wielu inwestorów i architektów poszukuje oryginalności i indywidualnego stylu. W swoich wizjach wykraczają poza typowe rozwiązania. Okna dachowe idealnie spełniają swoje funkcje w indywidualnych koncepcjach, stając się uniwersalnym rozwiązaniem stosowanym w różnorodnej architekturze.


Najbardziej nietypowe i wyszukane wizje architektów wykorzystują okna dachowe. Stosowane są one już nie tylko w pomieszczeniach na poddaszu ale także na parterze, doświetlając nietypowe realizacje.


EURO PLUS 2 - Okna dachowe


Architektura ciągle żyje, poszukuje nowych rozwiązań i nowych koncepcji. Okna dachowe wspierają rozwój oryginalnych pomysłów. Nie tylko nietypowe rozmiary, ale także kształty czy niestandardowe zespolenia mogą być stosowane w różnych koncepcjach architektonicznych. Okna dachowe to przede wszystkim naturalne światło, które odpowiednio skomponowane może stworzyć wyjątkowy nastrój.


EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Architektura wykorzystuje i zamienia nieużytkową przestrzeń w miejsce do komfortowego życia. Często zdarza się, że stare, zapomniane budynki przemysłowe poddawane są rewitalizacji. Za pomocą okien dachowych w tych poprzemysłowych halach tworzone są klimatyczne mieszkania lub budynki użyteczności publicznej. Okna dachowe realizują koncepcje „ożywiania” budynków.


Okna DACHOWE - Oferta


Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne.


EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno obrotowe:

 • oś obrotu w połowie wysokości okna,
 • zapewnia przewietrzanie oraz doświetlenie pomieszczenia.
EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno uchylno-obrotowe:

 • oprócz przewietrzania i doświetlenia zapewniają swobodny dostęp do okna i szeroki widok na zewnątrz,
 • otwierane na dwa sposoby: uchylny i obrotowy.

 

EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno o podwyższonej osi obrotu:

 • oś obrotu umieszczona powyżej połowy wysokości okna,
 • dolna część skrzydła pełni rolę okna klapowego, a górna stanowi dodatkowe doświetlenie.
EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno balkonowe:

 • nowatorskie, duże okno dachowe, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon,
 • górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne uchylane do przodu umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu.

 

EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno do zespoleń:

 • okna montowane w zespoleniu z innymi oknami.
EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno niestandardowe:

 • okno kolebkowe,
 • okno ze szprosem,
 • niestandardowe kształty i oblachowanie.

 

EURO PLUS 2 - Okna dachowe

Okno włazowe:

 • okno o konstrukcji klapowej otwierane na bok o kąt 90o,
 • otwierane na prawą lub lewą stronę.

 

Powrót na górę