Strona początkowa
Kontakt
 Euro Plus 2 Wałbrzych
 Euro Plus 2 Wałbrzych - Drzwi tarasowe/przesuwane

Drzwi tarasowe przesuwane


EURO PLUS 2 - Drzwi tarasowe przesuwne

Drzwi ST

ST to system lekkich drzwi przesuwnych z progiem o wysokości 66 mm. Przeznaczone głównie na rynki Europy Południowej. Uszczelnienie zapewnia system listew oraz uszczelki szczotkowe. Dzięki zastosowaniu odpowiednich okuć ciężar skrzydła może dochodzić do 150 kg, co pozwala na tworzenie dużych gabarytów. Dodatkową zaletą systemu jest zastosowanie różnych opcji otwierania drzwi z jednym, dwoma, trzeba lub czterema aktywnymi skrzydłami.

 

EURO PLUS 2 - Drzwi tarasowe przesuwne

Drzwi HST

Drzwi podnoszono-przesuwne HST – stanowią kolejne rozwiązanie dla wyjść tarasowych i ogrodowych. Odpowiednia konstrukcja systemu umożliwia budowę drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach. Szerokość skrzydła może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2500 mm w białym kolorze, a specjalne mechanizmy okuciowe pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły. Zastosowanie niskiego progu to rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne zwiększające wygodę i funkcjonalność. Duże przeszklenia zapewniają dużą ilość światła wpadającego do wnętrza. Zapewnia to zarówno komfort we wnętrzu jak i piękny wygląd od strony zewnętrznej. Skrzydła poruszające się w płaszczyźnie równoległej nie ingerują w przestrzeń wewnętrzną. Maksymalna wysokość zewnętrzna drzwi HST to do 2600 mm. Natomiast maksymalna szerokość wynosi do 6500 mm. Z kolei maksymalna szerokość skrzydła to 3000 mm.

 

EURO PLUS 2 - Drzwi tarasowe przesuwne

Patio

Patio – zastosowanie drzwi uchylno przesuwnych PSK zapewnia kolejne ciekawe rozwiązanie do wyjść balkonowych i tarasowych. Cechą charakterystyczną jest zastosowanie mechanizmu pozwalającego na otwieranie jak również uchylanie skrzydła. Otwierane skrzydło porusza się równolegle do ościeżnicy zabierając jedynie minimalną ilość powierzchni. Maksymalna szerokość zewnętrzna PATIO to 4000 mm. Maksymalna szerokość skrzydła w PATIO to 1350 mm na profilu okiennym lub 1650 mm na profilu tarasowym. Maksymalna szerokość zewnętrzna PATIO to 4000 mm. Szerokość zewnętrzna warunkowana jest wysokością PATIO.