Strona początkowa
Kontakt
 Euro Plus 2 Wałbrzych
 Euro Plus 2 Wałbrzych - Wykładziny

Wykładziny


Nasze wykładziny kontraktowe są wysoce wytrzymałe na intensywną eksploatacje. Ich wytrzymałość sugeruje zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Doskonale sprawdzają się w biurach, bankach, hotelach, restauracjach a także w mieszkaniach, apartamentach oraz domkach letniskowych. Jako jedna z wiodących na rynkach europejskich fabryk specjalizująca się w produkcji wykładzin do hoteli, apartamentowców, banków i biur chcemy Państwu zaoferować nasze produkty jako element o charakterze zarówno funkcjonalnym jak i zdobniczym.


Oferta - wykładziny domowe Od początku swej działalności na rynku polskim - 1997 roku - firma Sit-in Poland prowadzi sprzedaż wykładzin dywanowych i PCV z przeznaczeniem do użytku domowego. W segmencie wykładzin dywanowych, wykonanych z włókien syntetycznych takich jak poliamid czy polipropylen, znajdziemy wykładziny do zastosowania zarówno w sypialni jak i pokoju dziennym, czy też pokoiku naszych milusińskich. Charakteryzują się one bogatą kolorystyką, wzornictwem, dużą wytrzymałością na zabrudzenia oraz łatwością konserwacji. Szukając natomiast wykładzin do kuchni czy łazienki polecamy z naszej oferty wykładziny PCV charakteryzujące się naturalnie wyglądającą powierzchnią, łatwą do czyszczenia oraz bezpieczną antypoślizgową powłoką. Wszystkie oferowane przez nas wykładziny posiadają pozytywne oceny Państwowego Zakładu Higieny.


Przykładowe realizacje wykładzin.


Wnętrza Hotelu Gołębiewski w Wiśle z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Gołębiewski w Wiśle z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Gołębiewski w Wiśle z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Gołębiewski w Wiśle z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Gołębiewski w Wiśle z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Dwór Oliwski Gdańsk – Oliwa z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Dwór Oliwski Gdańsk – Oliwa z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland Wnętrza Hotelu Dwór Oliwski Gdańsk – Oliwa z zastosowaniem wykładzin firmy Sit-in Poland