Strona początkowa
Kontakt
 Euro Plus 2 Wałbrzych
 Euro Plus 2 Wałbrzych - Rolety materiałowe

Roleta materiałowa Vegas Klaudia


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Roleta materiałowa Vegas Klaudia to roleta nie tylko elegancka i odmienna stylistycznie od innych produktów dostępnych na rynku. To także roleta, w której zastosowano nowe rozwiązania techniczne, które znacznie ułatwiają montaż i użytkowanie rolety.


To doskonały wybór dla osób pragnących łączyć nietuzinkowy design z zaawansowaną konstrukcją, gwarantującą długie, bezawaryjne funkcjonowanie.


To produkt będący kompilacją najlepszych cech rolet z rodziny Vegas. Stylowy kształt kasety o wyjątkowo niskim profilu sprawia, że Klaudię można zakładać na okna w bardzo wąskich wnękach, nie bojąc się trudności przy otwieraniu skrzydeł okna.


Dzięki zastosowaniu mechanizmu nawojowego nowej generacji, Klaudia, mimo obniżonego profilu bocznego charakteryzuje się pojemnością taką samą jak roleta Classic. Całości dopełniają zdobione motywami roślinnymi boczki.


Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Charakterystyka systemu:

  • roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami płaskimi,
  • mocowana na wkręty do listwy przyszybowej, z opcją bezinwazyjnego przyklejenia na taśmę piankową, z zachowaniem możliwości jej zdejmowania z okna,
  • niski profil kasety,
  • nowa generacja mechanizmu Vegas.

Dostępne kolory: biały


Dostępne okleiny drewnopodobne: złoty dąb, dąb rustykalny, mahoń, orzech, sosna


Maksymalna wysokość na jaką można wykonać roletę Klaudia w następujących tkaninach to: Alfa 230 cm; A600, B300, B400, B700 210 cm; Van Gogh, Dunes, Caracola, Madeira, Tropic, Rembrandt oraz E900 170 cm.Roleta materiałowa Vegas Profil


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Roleta materiałowa Vegas Profil to system całkowicie przyklejany na taśmę dwustronną. Kaseta jest mocowana zatrzaskowo na adaptery aluminiowe przyklejane do profilu okna. Taka konstrukcja umożliwia wielokrotne zdejmowanie i zakładanie kasety np. w celu czyszczenia lub sprawdzenia poprawności jej działania, bez użycia jakichkolwiek narzędzi czy konieczności odklejania lub rozcinania taśmy dwustronnie klejącej.


Zaletą systemu są przestrzenne prowadnice w kształcie profilu C przyklejane do listew przyszybowych, nie zachodzące w światło szyby.


Kaseta systemu Vegas Profil posiada na całej długości blokadę belki dolnej, dzięki której nie ma możliwości wkręcenia belki obciążającej do środka kasety.


System Profil wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Dostępne kolory: biały, brązowy


Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech oraz sosna


Maksymalna wysokość na jaką można wykonać rolety w następujących tkaninach to: Alfa 330 cm; A600, B300, B400, B700 220 cm; Van Gogh, Dunes, Caracola, Madeira, Tropic, Rembrandt oraz E900 280 cm.Roleta materiałowa Vegas Classic


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Roleta materiałowa Vegas Classic to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej lub PCV, montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice wykonane z aluminium lub PCV klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.


System Vegas Classic występuje w trzech wariantach:


  • w kasecie aluminiowej o standardowej pojemności,
  • w kasecie aluminiowej o zwiększonej pojemności (do tkanin o wysokiej gramaturze),
  • w kasecie PCV o standardowej pojemności.

System w wersji PCV oferuje taki sam zakres funkcjonalności jak system aluminiowy, jednakże w bardziej przystępnej cenie.


System Classic wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.


Końcówki belki obciążającej tkaninę wyposażone są w tzw. prowadniki, stabilizujące ruch belki po prowadnicach, umożliwiając tym samym równomierne nawijanie tkaniny rolety.


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Dostępne kolory: biały, brązowy


Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech oraz sosnaRoleta materiałowa Vegas Mini


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Roleta materiałowa Vegas Mini to system roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest on najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Minimalny koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie. System przeznaczony jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas Mini na oknie. Specjalne mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia.


System Mini wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Dostępne kolory: biały, brązowy


Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech oraz sosna


Maksymalna wysokość na jaką można wykonać rolety w następujących tkaninach to: Alfa 230 cm; A600, B300, B400, B700 190 cm; Van Gogh, Dunes, Caracola, Madeira, Tropic, Rembrandt oraz E900 170 cm.Roleta materiałowa Vegas Mix


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

System rolety materiałowej Vegas Mix to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych. System zbudowano w oparciu o kasetę aluminiową i prowadzenie żyłkowe, z punktami mocowania na wkręty do listwy przyszybowej, bez uszkadzania ramy okiennej.


Dzięki zastosowaniu żyłkowego systemu prowadzenia i hamowania oraz sprężynowemu mechanizmowi naciągu i zwijania materiału rolety, zarówno kasetkę jak i dolną belkę rolety można swobodnie przesuwać, regulując ich położenie na oknie i stopień jego przesłonięcia.


Roletę Vegas Mix można montować zarówno u góry okna jak i od dołu - z zachowaniem pełnej jej funkcjonalności. Takie rozwiązanie umożliwia przesłonięcie np. wyłącznie dolnej partii okna, pozostawiając jego górną część odkrytą.


Roleta Mix została ponadto wyposażona w system regulacji naprężenia żyłki oraz regulacji naciągu sprężyny zwijającej materiał rolety. Dodatkowo, roletę tą można zamontować na stałe do listwy przyszybowej, wykorzystując przewidziane w konstrukcji kasety otwory montażowe


Kompaktowy kształt kasety sprawia, że Vegas Mix znakomicie komponuje się z każdym oknem, nie rzucając się w oczy dzięki swym niewielkim rozmiarom.


EURO PLUS 2 - Rolety materiałowe

Dostępne kolory: biały, brązowy


Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech oraz sosna


Maksymalna wysokość na jaką można wykonać rolety w następujących tkaninach to: Alfa 150 cm; A600, B300, B400, B700 140 cm; Van Gogh, Dunes, Caracola, Madeira, Tropic, Rembrandt oraz E900 120 cm.Powrót na górę